O nas

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się dystrybucją świeżych owoców i warzyw. Specjalizujemy się w dostawach jabłek.

Skup i dystrybucja owoców i warzyw odbywa się w naszym centrum logistycznym w Nowych Grobicach Gm. Chynów, pow. Grójec.

Naszą współpracę z sadownikami opieramy na trwałych relacjach. Jesteśmy zainteresowani stałą, długoletnią współpracą z naszymi dostawcami. Zapraszamy producentów owoców i warzyw do kontaktu z nami.

OFERTA

Zapraszamy do współpracy odbiorców świeżych warzyw i owoców. Mamy interesująca ofertę, organizujemy transport, zapewniamy terminowe dostawy. Dbamy o dobrą jakość oferowanych towarów. Dążymy do tego, aby spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów w zakresie sortowania i pakowania owoców i warzyw. Zawsze staramy się dostosować do zmieniającego się rynku.

Skupujemy:

  • Jabłka
  • Gruszki
  • Śliwki
  • Kapusta Biała
  • Kapusta pekinska
  • oraz inne owoce i warzywa

Aby otrzymać aktualny cennik zakupu prosimy o przesłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny na numer 48 66 14 069 lub 509 380 610

TRANSPORT

Oferowane przez nas owoce i warzywa dostarczamy własnym transportem, a także transportem wynajmowanym od innych przewoźników.

Jesteśmy zainteresowni współpracą z firmami transportowymi i spedycyjnymi w zakresie prewozu towarów wysyłanych przez naszą firmę.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt mailowylub telefoniczny

 Hala Zolta 02

 

CERTYFIKATY


Posiadamy certyfikat GLOBALGAP wydany przez TUVRheinland.

GLOBALGAP (dawniej EUREPGAP) jest dobrowolną normą handlową przeznaczoną dla producentów rolnych, zajmujących się zarówno produkcją roślinną jak i zwierzęcą. Norma została opracowana przez GLOBAL (Euro-Retailer-Produce-Working-Group) - zrzeszenie największych detalistów żywności. GLOBALGAP jest równorzędnym porozumieniem producentów rolnych i sektora dystrybucji żywności. GLOBALGAP jest normą dla produktów rolnych obejmującą cały proces produkcji do chwili uzyskania nieprzetworzonych produktów końcowych.

certyfikat

Wymagania GLOBALGAP oparte są na europejskim i krajowym prawie dotyczącym bezpieczeństwa żywności (GHP, GMP, HACCP); ochrony środowiska; zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony pracowników. W związku z rosnącymi wymaganiami prawnymi oraz wymaganiami klientów standard GLOBALGAP, ulega bieżącym modyfikacjom. Modyfikacje te są publikowane wraz z kompletem dokumentacji składającej się na standard, na oficjalnej międzynarodowej stronie internetowej GLOBALGAP: www.globalgap.org oraz na stronie internetowej Polskiej Technicznej Grupy Roboczej GLOBALGAP: www.globalgap.pl